اوزون درمانی برای آرتروز زانو

زانو بزرگترین و یکی از محکم ترین مفاصل بدن است. با این حال، از آنجایی که زانو با شبکه‌ ای از استخوان‌ ها، تاندون‌ ها، رباط‌ ها و غضروف‌ ها ساختار پیچیده‌ای دارد، به راحتی می‌ تواند آسیب یا فرسودگی مرتبط با آرتریت را ایجاد کند که باعث درد مزمن می‌شود.

راه های زیادی برای درمان زانو درد مزمن وجود دارد، اما جراحی تهاجمی یا داروهای بالقوه اعتیادآور نیازی به راه حل نیست. یک گزینه درمانی ایمن تر و در عین حال موثر، اوزون درمانی برای آرتروز زانو است.

درد مفاصل چیزی بیش از یک مشکل آزاردهنده است. درد می تواند تحرک شما را به شدت محدود کند و بر توانایی شما برای انجام هر کاری که می خواهید انجام دهید تأثیر می گذارد، به خصوص اگر درد زانو دارید.

این به این دلیل است که زانوهای شما بیشتر وزن بدن شما را تحمل می کنند و به شما امکان می دهند به راحتی بنشینید، بایستید، راه بروید، بدوید، بلند کنید، بپرید و خمیده شوید.

آرتروز زانو در اثر ساییدگی و پارگی طبیعی غضروف حمایت کننده از مفصل رخ می دهد و اعلب در نتیجه افزایش سن است و می تواند منجر به ساییدگی استخوان ها بر روی هم و درد شدید مفاصل شود بطوری که دامنه حرکتی فرد را تا حد زیادی محدود کند.

آرتروز زانو همچنین می‌ تواند بر بافت‌ ها و اعصاب اطراف زانو نیز تاثیر گذاشته و منجر به آسیب آن ها نیز بشود.

اوزون درمانی برای آرتروز زانو

درمان با اوزون زانو درد را تسکین می دهد و عملکرد مفاصل را بهبود می بخشد

تقریباً ۲۵ درصد از افراد ۵۰ سال به بالا به دلیل آرتروز زانو درد، سفتی و کاهش عملکرد زانو را تجربه می کنند. به علاوه، میلیون‌ ها جوان هر ساله به دلیل حوادث ناشی از کار و فعالیت‌ های ورزشی دچار آسیب دیدگی زانو می‌شوند. برای بیماران تقریباً در تمام سنین، تزریق اوزون درمانی به زانو یک درمان طولانی مدت برای تسکین زانو درد بدون جراحی ارائه می دهد.

اوزون یک مولکول اکسیژن فوق‌شارژ به نام O3 است که بیش از ۱۰۰ سال است برای درمان انواع بیماری‌ ها از جمله درد مفاصل استفاده می‌شود. اوزون تراپی پزشکی جایگزینی برای درمان های تزریقی مرسوم و جایگزینی برای جراحی زانو است.

درمان‌ های تزریق اوزون علاوه بر تسکین درد مفاصل، بهبود و بهبودی و بهبود عملکرد و تحرک، می‌ توانند به طور ایمن و موفقیت‌آمیز بسیاری از شرایط پزشکی را درمان کنند، از جمله:

  • درد عضلانی
  • فتق دیسک
  • آسیب های ورزشی
  • کمر درد
  • گردن درد
  • سیستم ایمنی ضعیف
  • ویروس ها و سایر میکروب ها در بدن

اگر از درد مزمن زانو یا درد در سایر مفاصل یا ماهیچه‌ها رنج می‌برید، و به دنبال راه‌حل‌های غیرجراحی برای بهبود و تسکین درد خود هستید، وقت آن رسیده است که اوزون درمانی برای آرتروز زانو را نیز در نظر بگیرید.

 

مقالات مرتبط :

بهترین درمان آرتروز زانو

تزریق اوزون برای آرتروز