درمان دیسک کمر با اوزون درمانی یکی از روش های نوین و موثر است که به کاهش و از بین بردن درد در بسیاری از افرادی که دچار بیرون زدگی دیسک شده اند کمک می کند.

استفاده از گاز اوزون یا اوزون درمانی روشی نوین ، کم عارضه و موثر در درمان عضلانی و مفصلی است که در طی آن مخلوط مشخصی از گاز اکسیژن و اوزون به بافت هدف در بدن تزریق می شود.

این تزریق که تنها باید توسط جراح ارتوپد انجام بگیرد با آزادسازی گاز اکسیژن و رادیکال های آزاد در بافت های آسیب دیده بدن سبب افزایش انرژی و سایر مواد مورد نیاز سلول ها در بافت های آسیب دیده بدن برای ترمیم و بازسازی می شود و از این طریق به روند درمان کمک زیادی می کند.

اوزون تراپی دارای خواص ضد التهابی، ضد درد و نیز اثرات ترمیمی است و به تسکین درد دردهای ناشی از التهابات مفصلی و نیز دیسک های بین مهره ای، تنگی کانال نخاعی و … بسیاری از مشکلات دیگر کمک می کند.

درمان دیسک کمر با اوزون درمانی در بسیاری از افراد مبتلا به دیسک کمر موثر واقع شده و اغلب مبتلایان پس از حتی یک جلسه درمانی احساس بهبودی نسبی خواهند داشت.

پاسخگویی افراد به این درمان متفاوت است اما درشرایط خاص افراد به ۳تا ۵ جلسه برای درمان نیازدارند.

درمان دیسک کمر با این روش نیاز به انجام جراحی را در بسیاری از افراد مبتلا به دیسک کمر کاهش داده و از این طریق هزینه های درمانی را کاهش می دهد.

اوزون به دلیل برخورداری از انرژی بالا به سرعت واکنش می‌دهد و عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد تا سیستم ایمنی بهتر بتواند با اجسام خارجی مقابله کند.

فواید درمان دیسک کمر با اوزون درمانی

  • با حداقل تهاجم و عوارض جانبی است.
  • سرپایی و بدون نیاز به بستری است.
  • کم هزینه تر از اعمال جراحی است.
  • کاهش دوران نقاهت 

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی دیسک کمر – درمان دیسک کمر بدون جراحی – جراحی دیسک کمر – ورزش های دیسک کمر – هزینه تزریق اوزون