درمان دیسک کمر با اوزون درمانی

  1. خانه
  2. روش های درمانی
  3. اوزون تراپی
  4. درمان دیسک کمر با اوزون درمانی
درمان دیسک کمر با اوزون درمانی

درمان دیسک کمر با اوزون درمانی یکی از روش های نوین و موثر است که به کاهش و از بین بردن درد در بسیاری از افرادی که دچار بیرون زدگی دیسک شده اند کمک می کند.

استفاده از گاز اوزون یا اوزون درمانی روشی نوین ، کم عارضه و موثر در درمان عضلانی و مفصلی است که در طی آن مخلوط مشخصی از گاز اکسیژن و اوزون به بافت هدف در بدن تزریق می شود.

این تزریق که تنها باید توسط جراح ارتوپد انجام بگیرد با آزادسازی گاز اکسیژن و رادیکال های آزاد در بافت های آسیب دیده بدن سبب افزایش انرژی و سایر مواد مورد نیاز سلول ها در بافت های آسیب دیده بدن برای ترمیم و بازسازی می شود و از این طریق به روند درمان کمک زیادی می کند.

اوزون تراپی دارای خواص ضد التهابی، ضد درد و نیز اثرات ترمیمی است و به تسکین درد دردهای ناشی از التهابات مفصلی و نیز دیسک های بین مهره ای، تنگی کانال نخاعی و … بسیاری از مشکلات دیگر کمک می کند.

درمان دیسک کمر با اوزون درمانی در بسیاری از افراد مبتلا به دیسک کمر موثر واقع شده و اغلب مبتلایان پس از حتی یک جلسه درمانی احساس بهبودی نسبی خواهند داشت.

پاسخگویی افراد به این درمان متفاوت است اما درشرایط خاص افراد به ۳تا ۵ جلسه برای درمان نیازدارند.

درمان دیسک کمر با این روش نیاز به انجام جراحی را در بسیاری از افراد مبتلا به دیسک کمر کاهش داده و از این طریق هزینه های درمانی را کاهش می دهد.

اوزون به دلیل برخورداری از انرژی بالا به سرعت واکنش می‌دهد و عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد تا سیستم ایمنی بهتر بتواند با اجسام خارجی مقابله کند.

فواید درمان دیسک کمر با اوزون درمانی

  • با حداقل تهاجم و عوارض جانبی است.
  • سرپایی و بدون نیاز به بستری است.
  • کم هزینه تر از اعمال جراحی است.
  • کاهش دوران نقاهت 

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی دیسک کمر – درمان دیسک کمر بدون جراحی – جراحی دیسک کمر – ورزش های دیسک کمر – هزینه تزریق اوزون