درمان دیسک کمر با لیزر تراپی یکی از روش های موثر در درمان دیسک کمر بدون جراحی است که در کلینیک فیزیوتراپی سینوهه برای مراجعه کنندگان عزیز انجام می گیرد.

لیزر اشعه ای پرانرژی از جنس نور است که بوسیله آن می توان میزان مشخص و کنترل شده ای از انرژی را به بافت هدف رد بدن منتقل کند ، انتقال انرژی لیزر به بدن سبب افزایش میزان انرژی و اکسیژن در دسترس سلول ها برای ترمیم و بازسازی خود می شود ، لیزر تراپی همچنین سبب افزایش گرمای عمقی در بافت های بدن شده و از این طریق جریان خون را بهبود بخشیده و به تسکین درد کمک می کند.

درمان دیسک کمر با لیزر تراپی در بسیاری از موارد با موفقیت همراه بوده و نیاز به انجام اعمال جراحی پرهزینه و پرعارضه را به حداقل می رساندو

لیزر درمانی دیسک کمر امروزه به عنوان یکی روش موثر در درمان دیسک کمر بدون جراحی شناخته می شود و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

استفاده از لیزر برای دیسک کمر درد شدید ناشی از بیرون زدگی دیسک کمر را که با سایر روش های درمانی تسکین پیدا نکرده تسکین می دهد و به بیمار کمک می کند با ردد کمتری تمرینات ورزشی را که فیزیوتراپیست برای وی تنظیم کرده انجام دهد.

لیزر تراپی سطح انرژی سلول ها را افزایش داده و به آن ها برای انجام فرایندهای بازسازی کمک زیادی خواهد کرد.

به دلیل کوچک بودن لیزر، می‌توان به‌طور دقیق آن را به نواحی موردنظر بدن اعمال کرد به همین دلیل در طی این روش درمانی آسیبی به دیگر قسمت های بدن وارد نمی شود.

برای انجام این روش ، دستگاه لیزر، مقدار زمان مشخصی در کنار بدن یا به ‌طور مستقیم روی بدن بیمار قرار داده می‌شود.

فواید درمان دیسک کمر با لیزر تراپی

  • تسکین سریع درد
  • تسریع روند بهبودی
  • افزایش متابولیسم در بافت آسیب دیده 
  • کاهش هزینه های درمانی
  • کم تهاجمی و بدون درد
  • جلوگیری از انجام عمل جراحی

 

کلمات مرتبط :

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان – لیزر درمانی دیسک کمر – درمان دیسک کمر با اوزون – درمان دیسک کرم بدون جراحی – کلینیک فیزیوتراپی در ظفر – کلینیک فیزیوتراپی در قلهک