درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان

تنگی کانال نخاعی
تنگی کانال نخاعی و  روش های درمان آن
آوریل 2, 2019
درمان آرتروز با اوزون
درمان آرتروز با اوزون تراپی
آوریل 19, 2019
نمایش همه

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان یکی از روش های نوین و فوق العاده موثر است که در کلینیک فیزیوتراپی سینوهه به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می شود.

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان به عنوان یک روش ایمن و غیر تهاجمی از انجام اعمال جراحی که گاها عوارض زیادی برای فرد به همراه دارد جلوگیری می کند.

لیزر درمانی دیسک کمر سبب کاهش درد حاد در ناحیه کمر شده و به بهبود وضعیت فرد مبتلا به دیسک کمر کمک می کند.

دیسک کمر یکی از مهم ترین بیماری های ستون فقرات است که بر اساس آمارها در بیش از ۹۰ درصد از مبتلایان درمان دیسک کمر بدون جراحی و با روش هایی همچون  لیزر پرتوان امکان پذیر است.

فتق دیسک کمر زمانی اتفاق می‌افتد که ماده ژلاتینی مانند بین دیسک بین مهره ای از آن خارج شود، این وضعیت سبب نزدیک شدن مهره ها به هم ، ساییدگی آن ها و … می شود.

ماده بیرون زده دیسک سبب وارد شدن فشار به ریشه های عصبی در نخاع شده و عوارضی همچون درد ، التهاب و محدود شدن دامنه حرکتی ستون فقرات می شود.

لیزر درمانی، سلول ها را با وارد کردن انرژی نور لیزر به بافت آسیب دیده تحریک کرده و روند بهبودی سرعت می بخشد.

لیزر پرتوان با قدرت بالا یک روش بدون درد، ایمن و نسبتا عاری از عوارض جانبی می باشد که از آن به عنوان یکی از راهکارهای موثر در جراحی بسته دیسک کمر و ستون فقرات استفاده می شود.

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان

لیزر پرتوان روشی موثر در تسکین دردهای حاد و مزمن ناشی از دیسک کمر است که با سایر روش های درمانی کاهش نیافته است.

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان سبب افزایش سطح انرژی سلول ها برای سوخت و ساز و بازسازی خود شده و از این طریق به روند درمان دیسک کمر بدون جراحی کمک می کند.

از بین بردن و کاهش التهاب ، کاهش درد ،  تقویت عضلات کمر و کمک یه ترمیم بافت های آسیب دیده در نتیجه دیسک کمر از مهم ترین مزایای درمان دیسک کمر بدون جراحی و با استفاده از لیزر پرتوان است.

 

کلینیک فیزیوتراپی سینوهه در تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی و لیزر درمانی برای درمان دیسک کمر بدون جراحی

 

کلمات مرتبط :

درمان دیسک کمر با لیزر پرتوان – درمان دیسک کمر بدون جراحی – درمان دیسک کمر با لیزر – درمان دیسک کمر با اوزون