کلینیک فیزیوتراپی در ظفر

درمان فتق دیسک کمر بدون جراحی
درمان فتق دیسک کمر بدون جراحی
ژوئن 27, 2021
علل کمردرد
علل کمردرد
جولای 5, 2021
نمایش همه

کلینیک فیزیوتراپی در ظفر

کلینیک فیزیوتراپی در ظفر

کلینیک فیزیوتراپی در ظفر

کلینیک فیزیوتراپی در ظفر

فیزیوتراپیست برای کمک به افرادی که دچار بیماری یا آسیب دیدگی شده اند خدمات توانبخشی را برای بهبود کیفیت زندگی ارائه می دهد.

بروز آسیب های ارتوپدی و مشکلات حرکتی ناشی از بیماری های نورولوژی می توانند حرکتی طبیعی فرد را تحت تاثیر فرار داده و منجر به بروز اختلال جدی در زندگی و شغل فرد شوند.

فیزیوتراپیست برای کمک به بیماران در کنترل درد ، تعادل ، تحرک و عملکرد حرکتی برنامه توانبخشی را تنظیم می کند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی ظفر پس از ارزیابی دقیق شرایط فرد و نوع مشکل وی از بهترین و بروزترین متدها و پیشرفته ترین تجهیزات توانبخشی بهره می برند تا به بیماران کمک کنند به بالاترین سطح کیفیت زندگی رسیده و بتوانند با کمترین مشکل و وابستگی به اطرافیان زندگی کنند.

شرایط مختلفی می توانند سبب بروز اختلال در عملکرد جس‍می ـ حرکتی افراد شوند از بیماری های ارتوپدی ، تا آسیب های ناگهانی در طی ورزش یا حوادث ناگهانی ، اختلالات نورلوژیک همچون سکته مغزی و ام اس و یا شرایط سالمندان و افراد را نیازمند خدمات توانبخشی با فیزیوتراپی کنند.

متخصص فیزیوتراپی از تکنیک ها و تجهیزات مختلفی برای کمک به افراد بیمار و توانخواه بهره می برد ، فیزیوتراپیست ها با رویکرد کلی نگر تمام جنبه های سلامتی فرد را در نظر می گیرند و بر اساس آن ها برنامه درمانی و توانبخشی را برای بیمار در نظر می گیرند.

هدف اصلی فیزیوتراپی در واقع بهبود کیفیت زندگی بیماران است با استفاده از عواملی فیزیکی و مکانیکی و بدون استفاده از دارو و کاهش نیاز به انجام جراحی است.

در کلینیک فیزیوتراپی در ظفر چه خدماتی ارائه می شود؟

  • لیزر درمانی با لیزر پرتوان
  • مگنت تراپی
  • اکتیویتور تراپی
  • شاک ویو تراپی
  • دیاترمی 
  • اوزون درمانی
  • کایروپراکتیک
  • تمرین درمانی
  • درمان های دستی
  • تکارتراپی

فیزیوتراپی در درمان چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

بیماری ها و آسیب های ارتوپدی همچون کمردرد ، زانودرد ، دردهای مفصلی مزمن ، مشکلات ستون فقرات همچون بیرون زدگی دیسک کمر و درد سیاتیک ، آسیب های ورزشی همچون پارگی رباط ها و مینیسک ها ، سندرم تونل کارپال و …

بیماری های نورولوژیک همچون سکته مغزی ، ام اس و …

بیماری های خودایمنی همچون فیبرومیالژیا ، سندرم رینود ، آرتریت روماتوئید و سندرم گیلن باره

بیماری های تنفسی همچون تنگی نفس ، آسم و …

توانبخشی پس از جراحی های ارتوپدی از جمله جراحی تعویض مفصل

و بسیاری مشکلات دیگر که با فیزیوتراپی می توان به درمان آن ها کمک کرد.

 

 

کلمات مرتبط :

کلینیک فیزیوتراپی در ظفر – فیزیوتراپی در داوودیه – فیزیوتراپی در شریعتی – فیزیوتراپی در میرداماد – فیزیوتراپی دیسک کمر – درمان دیسک کمر بدون جراحی