درمان درد سیاتیک با لیزر پرتوان

درمان کمردرد با اوزون تراپی
درمان کمردرد با اوزون تراپی
ژانویه 17, 2019
مگنت تراپی
مگنت تراپی ، فواید و موارد کاربرد آن
فوریه 13, 2019
نمایش همه

درمان درد سیاتیک با لیزر پرتوان

درمان درد سیاتیک با لیزر پرتوان

درمان درد سیاتیک با لیزر پرتوان که امروزه توجه زیادی به آن می شود در اغلب موارد با موفقیت همراه است.

درمان درد سیاتیک با لیزر پرتوان علاوه بر کاهش درد و التهاب به بهبود وضعیت عصب سیاتیک کمک زیادی می کند.

عصب سیاتیک بزرگ ترین عصب بدن است که از انتهای ستون مهره ها تا انتهای پاها ادامه می یابد.

درد سیاتیک که ناشی از آسیب و تحت فشار قرار گرفتن عصب سیاتیک رخ می دهد با احساس درد از ناحیه انتهایی کمر تا پشت پاها مشخص می شود.

درمان درد سیاتیک با لیزر تراپی و دستگاه لیزر پرتوان در کلینیک تخصصی درمان دیسک کمر و دیسک گردن سینوهه به مراجعه کنندگان گرامی ارائه می شود.

درد سیاتیک به دلیل فشردگی این عصب در اثر بیماری هایی مانند تنگی کانال نخاعی و فتق دیسک کمر رخ می دهد، به همین جهت درمان مناسب و به موقع تنگی کانال نخاعی و فتق دیسک کمر به پیشگیری از بروز این عارضه و نیاز به درمان درد سیاتیک جلوگیری می کند.

بسته به شدت بیماری و تشخیص فیزیوتراپیست تعداد جلسات درمانی با لیزر پرتوان متفاوت است و پس از اولین ویزیت توسط فیزیوتراپیست مشخص می شود.

هزینه لیزر پرتوان برای درمان درد سیاتیک نیز با توجه به تعداد جلسات درمانی و میزان نیاز بیمار تعیین می شود.

لیزر درمانی بسته به وسعت محل آسیب دیده و درجه لیزر انتخاب شده برای در بیماران مختلف متغیر بوده و اشعه لیزر از حدود ۳۰ ثانیه تا چند دقیقه به محل مورد نظر  تابانده می شود.

سایر روش های درمان درد سیاتیک

استراحت کردن ، انجام تمرینات فیزیوتراپی و استفاده از مسکن ها در کنار لیزر درمانی به درمان درد سیاتیک کمک می کنند.

انجام تمرینات ورزشی تحت نظر فیزیوتراپیست نقش موثری در تسکین درد و التهاب ناشی از تحت فشار قرار گرفتن عصب سیاتیک داشته و به بهبود وضعیت بیمار کمک زیادی می کند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی سینوهه از پیشرفته ترین تجهیزات و متدهای درمانی روز دنیا برای درمان مشکلات ارتوپدی از جمله درد سیاتیک ، فتق دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی بهره می برند.

 

 

کلمات مرتبط :

درمان درد سیاتیک با لیزر – لیزر درمانی سیاتیک – درمان سیاتیک با لیزر پرتوان – هزینه لیزر پرتوان – کلینیک لیزر درمانی – فیزیوتراپی در شریعتی – فیزیوتراپی در تجریش